Kreuj z nami wyjątkowe chwile

Wolontariat

Wolontariat w organizacji pozarządowej to bardzo inspirujące doświadczenie. W Instytucie działamy w oparciu o pasję i zaangażowanie – przyświeca nam wizja i misja, a efekt końcowy w postaci koncertu, spektaklu czy widowiska daje niesamowitą satysfakcję. Każdy, kto zdecyduje się na współorganizowanie projektów Instytutu będzie tym samym współtworzył artystyczny świat, pełny niezwykłych zakamarków, światłocieni niedostępnych dla oka publiczności.

Praca w kulturze nie należy do najłatwiejszych, ale bez wątpliwości należy do jednych z najbardziej pasjonujących. Od podstaw tworzymy coś, co finalnie daje niesamowitą radość odbiorcom i nam wszystkim – każdy z nas tworzy dzieło, które w różnej formie i wymiarze oddziałuje na życie innych ludzi.

Zarządzanie kulturą wymaga kreatywności i energii, ponieważ działania projektowe wymagają koncentracji na realizacji danego zadania i dostosowania się do jego intensywności i tempa.

Zarządzanie kulturą to wszechstronność – często daje pole do twórczego myślenia, artystycznych wizji, które innym razem, muszą zostać stłumione na rzecz analitycznej i chłodnej kalkulacji, szczegółowości i precyzji.

JEŚLI JESTEŚ...

Jeśli jesteś osobą wrażliwą na sztukę albo Twoją pasją jest marketing, lubisz pisać, robić zdjęcia, albo świetnie się sprawdzasz w pilnowaniu terminów lub jeśli łączysz wszystkie te cechy – dołącz do nas i odkryj co się dzieje za kurtyną.
Wybierając wolontariat lub praktyki w naszym Instytucie możesz wybrać projekt, który najbardziej Cię interesuje i zaangażować się w stopniu, który będzie dla Ciebie odpowiedni. Przez cały czas trwania Twojej pracy będziesz mógł uczestniczyć w każdym etapie realizacji projektów, w tym w zamkniętych spotkaniach, próbach, wejściach za kulisy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ!