Dialogi Wyobraźni

Dialogi

Wyobraźni

 Instytut Rozwoju Sztuki i Miejski Dom Kultury w Częstochowie serdecznie zapraszają na wernisaż i wystawę dzieł Małgorzaty Beaty Siadlak.
Wernisaż odbędzie się 8 czerwca o godz. 17:00 w Salonie Sztuki Miejskiego Domu Kultury w Częstochowie. Wystawa trwać będzie od 10 do 28 czerwca 2024. To wyjątkowe wydarzenie jest okazją do spotkania z twórczością artystki, która od ponad 30 lat aktywnie działa w środowisku kultury naszego miasta.
 
 Małgorzata Beata Siadlak, odznaczona honorową odznaką „Zasłużony dla kultury Polskiej” oraz Złotą Odznaką za zasługi dla województwa śląskiego, jest cenioną artystką o imponującym dorobku. Posiada wyższe wykształcenie z zakresu sztuk pięknych i od lat aktywnie działa na rzecz promocji kultury, zarówno w Polsce, jak i za granicą.
 
Jej twórczość obejmuje obrazy olejne, szkice, rzeźby oraz wielkoformatowe dzieła, które wyróżniają się nienaganną techniką, lekkością i szczególną wrażliwością w kreowaniu barw.
Podczas wernisażu Małgorzata Beata Siadlak połączy wiele sztuk w jednej przestrzeni – oprócz wystawy jej dzieł malarskich i rzeźb zaprezentowane zostaną również dzieła malowane na jedwabiu. To niepowtarzalne doświadczenie wzbogaci wyjątkowy recital wokalny Artystki, która w środowisku kultury dała się poznać głównie jako śpiewaczka. Ta wielowymiarowa forma sztuki umożliwi gościom nie tylko obcowanie z jej twórczością wizualną, ale również muzyczną, co z pewnością uczyni wernisaż niezapomnianym przeżyciem. Nie przegapcie okazji, aby zanurzyć się w świat pełen kolorów, emocji i nadrealistycznych pejzaży.
 
 Zapraszamy wszystkich miłośników sztuki do Miejskiego Domu Kultury w Częstochowie na to niezwykłe wydarzenie.
 
Na wernisaż 8 czerwca 2024 ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!
 
Aby odebrać bezpłatne zaproszenie prosimy o kontakt mailowy na biuro@instytutsztuki.com (w treści podając imię i nazwisko oraz numer kontaktowy) lub telefonicznie na +48 691 43 53 53.
 
Wystawa otwarta dostępna będzie od 10 do 28 czerwca 2024 w Miejskim Domu Kultury, ul. Łukasińskiego 50/68.
Serdecznie zapraszamy!
 
www.malgorzata.siadlak.pl

Małgorzata Beata Siadlak

Dzieła

Dialogi Wyobraźni
Dialogi Wyobraźni